Sarımsak Kürü Diyeti

  • 19 Mart 2016
  • 521 kez görüntülendi.
Sarımsak Kürü Diyeti

Bu gün size mucizelerinden hiçbir zaman süphe edilmeyen sarımsak ile kilo kontrolünü anlatıyoruz.

Sarımsak ile ayda kaç kilo verilir ?

Sarımsak ile kaç kilo verilir konusuna deyinmeden önce sarımsağın vücuttaki yağların yakımının yanı sıra ödemleri tedavi edici özelliğinide hatırlatmadan geçmek istemiyorum.

Sadece sarımsak kullanarak veya kürü ile birlikte ayda 6-10 kilo arasında (yani bünye ve uygulama durumuna göre değişir) kilo vermek mümkün. Tansiyon düşme riskini göz önüne alarak sabah kahvaltıdan önce  ve yatarken kendinizi kontrol ederek 1-3 diş arasında çiğ yutarak kilo kaybı sağlayanlar vardır.

Sarımsak kürü nasıl hazırlanır ?

Her ikiside en doğalından yani organik elma sirkesi ve organik sarımsak tedarik ediyoruz. Peki ne kadar olacak 500-600 ml civarında hakiki elma sirkesi ile 5-6 baş ortaboy sarımsak işimizi görecektir.

Öncelikle Sarımsaklarımızı soyup iyice, deyim yerindeyse suyunu çıkartana kadar eziyoruz. üzerine elma sirkemizi ilave edip iyice karıştırıyoruz. Tam oldu dediğimiz zaman kullanılmamış hava almayan bir kavonoza koyup ağzını sıkı sıkı kapatıp güneş görmemesi için koyu renk örtü veya poşete sarıyoruz. 10 gün kadar bekletiyoruz.

Sarımsak kürü nasıl kullanılır ?

Kürümüzü öğünlerden 15 dakika kadar önce 80-90 kilonun altındakiler 2 tatlı kaşığı civarında üzerindekiler bir tatlı kaşağı yutarak kullanmalıdır. Tabi kürümüzü kullanırken kendimizi test etmemizde yarar var. Yaklaşık bir hafta düzenli kullanım sağlayın. Eğer kilonuzda istenilen ölçülerde düşme sağlıyorysanız aynı çizgide devam edin. Kilo kaybı yaşanmıyorsa devam etmenize gerek yoktur.

Uyarılar Önlemler !

Değerli okuyucumuz.  Diyet olarak sunulan tüm içeriklerin uygulama sorumluluğu uygulayıcıya aittir.  Sarımsak Kürü’nün ciddi hastalıklarla birlikte mide rahatsızlıkları olanlara önerilmemektedir. Emziren anneler için sakıncısı olmadığı saptanmıştır. Özel durumları olanların  doktor görüşü almasında yarar vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yabangülü, Kandın Haber, Moda, Diyet, Sağlık, Eğlence, Magazin, El işi, Kadının Dünyası,

Türkiyenin Firma Rehberi
Tekil Ziyaretçi: Sayfa Görüntüleme :